Економiка сьогоднi
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Самсонов В.В. ВПЛИВ ЗЕЛЕНИХ ІННОВАЦІЙ В ЛОГІСТИЦІ

Донизу

Самсонов В.В. ВПЛИВ ЗЕЛЕНИХ ІННОВАЦІЙ В ЛОГІСТИЦІ Empty Самсонов В.В. ВПЛИВ ЗЕЛЕНИХ ІННОВАЦІЙ В ЛОГІСТИЦІ

Створювати по Admin Ср Лист 15, 2017 6:01 pm

В.В. Самсонов, аспірант
ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»
 
 
ВПЛИВ ЗЕЛЕНИХ ІННОВАЦІЙ В ЛОГІСТИЦІ.
 
 
Останнім часом роль логістичних послуг кардинально змінилася вимогами глобалізації та умовами, що виникають. В умовах збільшення складності в логістиці, організації також можуть зіткнутися зі надання додаткових послуг своїми конкурентами, призначені для більш конкурентоспроможної та екологічно чистого управління постачаннями. Крім того, національна та міжнародна установи продемонстрували все більш активне залучення до екологічних проблем, і їх можливі рішення, які також можуть бути підкріплені зеленою логістикою. Зелений логістичний консалтинг посилюється в академічних дебатах, все-таки його справжнє застосування досить складно реалізувати через його внутрішні особливості та співвідношення з сучасними транспортні системи. Нові технології розглядаються як «важлива ланка» в логістичному ланцюжці, оскільки вона можить допомогти організації для досягнення високих результатів з точки зору стійкості та конкурентоспроможності.
Таким чином, зелені технології сприяють глобальній конкуренції через загальні витрати зменшення, поліпшення управління ланцюгами постачання (СКМ), зменшення ризиків та розвиток стійкої системи розподілу. Ця технологія також може призвести до конкуретного інноваційного розвитку логістики, Зелені інновації, як правило, зосереджуються на логістичному зниженні навантаження на навколишнє середовище, особливо в частині забруднення, викидах газу та оптимізації економічних та матеріальних ресурсів (наприклад, сировина матеріали, чисті та альтернативні джерела енергії, автомобілі з низьким рівнем викидів тощо).
Зелені технології представляють собою важливе джерело інновацій для СКМ, оскільки вони сприяють одержанню та підвищити енергоефективністі, впроваджують нові інструменти, спрямовані на зниження токсичних викидів використання відновлюваного джерела енергії, а також для кращого управління або повторного використання відходів.
У логістиці, зелені продукти та технологічні інновації є ще більш важливими, оскільки вони сприяють гарному реагуванню на навколишнє навантаження зацікавлених сторін. З іншого боку, зелене управління інновацією, можливо, не здається безпосередньо пов'язаним з екологією, покращенням продуктивності, тому що інтеграція сталого підходу до поточної бізнес-стратегії не настільки поширені. Отже, компанії повинні тісно співпрацювати зі своїми постачальниками для досягнення екологічних цілей і набувати кращого позиціонування, ніж їх конкуренти. Це співробітництво, засноване на прямому діалозі компаній-постачальників, а також постачальників природоохоронної орієнтації, сприяти тому, щоб вони могли реагувати на вимоги ринку та екологічних вимог, щоб створити та підтримувати "стійкі конкурентні переваги на світовому ринку", що безпосередньо пов'язано з загальним поліпшенням обсягів продажів, маржі прибутку та відсотку ринку. Отже, ефективне управління зеленою логістикою може призвести не тільки до покращення операційної та економічної ефективності, а також довготривале підсилення конкурентоспроможності.
 


 
Список використаних джерел

1.      Gianpaolo Ghiani, Gilbert Laporte, Roberto Musmanno Introduction to Logistics Systems Management / John Wiley & Sons. – Technology & Engineering – 2013

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 12
Дата реєстрації : 14.11.2017

https://economytyday.ukraine7.com

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі